Курси підвищення кваліфікації за програмою «Енергетичний менеджмент»

З 16 по 20 квітня та з 21 по 25 травня 2019 р. на прохання керівництва Pellet Association of Ukraine Консалтинговим центром Науково-дослідного інституту було організовано і проведено курси підвищення кваліфікації за програмою «Енергетичний менеджмент». Лекційні, лабораторні і практичні заняття, а також віртуальні тренажери проводили висококваліфіковані викладачі академії: д.т.н., проф. Бурдо О.Г., д.т.н., доц. Безбах І.В. д.т.н., доц. Зиков О.В., к.т.н., доц. Яровий І.І. в сучасних лабораторіях кафедри процесів, обладнання та енергетичного менеджменту ОНАХТ.
Було розглянуто такі актуальні питання, як сучасні засоби обліку споживання енергоносіїв, підвищення ефективності використання електроенергії, енергетичний менеджмент та аудит, система теплоутилізації, формування програми підвищення енергетичної ефективності, складання балансових енергетичних моделей, альтернативні джерела енергії та багато інших цікавих питань.
Під час проведення курсів підвищення кваліфікації між Одеською національною академією харчових технологій та ТОВ «ВМ-Engineering» було розглянуто питання щодо можливості укладання угоди про співробітництво щодо реалізації проектів у сфері розвитку, наукової, науково-технічної діяльності, створення нових товарів та технологій у галузі оброблення та перероблення біополімерів різного походження.
вручення сертифікатів
іспит
в процесі навчання